Хто ми?

Наші властивості і можливості залежать від того, хто ми. Автор розглядає і описує три головних варіанти в залежності від рівня розвитку та способу використання  розумової діяльності.

  1. Тварини.
  2. Людиноподібні тварини.
  3. Люди.

Тварини позбавлені розвинутої розумової діяльності і тому їх поведінка визначається жорстко закладеною від народження програмою – інстинктами. Метою життя тварин є виживання і продовження роду.
Здатність тварин до творення навколишнього середовища практично відсутня. Відповідно, задоволення інстинктивних потреб обмежене можливостями навколишнього середовища.

Людиноподібні тварини, це тварини, наділені розумовою діяльністю. Особливості ж людиноподібних тварин полягають в тому, що вони використовують розум для максимального отримання задоволень найнижчого, інстинктивного рівня. Саме розум дозволяє людиноподібним тваринам отримувати максимум з навколишнього середовища, не турбуючись про його стан. Пріоритет споживання і примітивізму над творенням і досконалістю, ось сутність людиноподібних тварин.

Звісно ж, життєдіяльність таких істот нічого, окрім погіршення, не несе світу. І світ тими чи іншими засобами намагається звільнитися від таких “ракових пухлин” в своєму тілі. Божою волею шляхом всесвітнього потопу, чи руками самих людиноподібних тварин, як те було зроблено з Радянським Союзом і нині робиться з Україною і Росією.

Люди відрізняються від людиноподібних тварин використанням розуму для вдосконалення навколишнього світу і отримання помірного, неруйнівного для оточення задоволення своїх потреб.

Людською суттю є пріоритет творення та розвитку як себе, так і навколишнього світу над споживанням та насолодою від задоволення найпростіших інстинктивних потреб.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s