Суть проекту

В основу цього проекту покладено гіпотезу, котра пояснює ті суспільно-політичні процеси, котрі відбувалися та відбуваються в Україні. Звісно ж, автор вважає, що дана гіпотеза найбільше на сьогоднішній день відповідає істині та дозволяє моделювати успішне майбутнє і будувати його.

Але автор добре розуміє те, до яких жахливих наслідків може призвести помилка в світоглядній царині. Протягом останнього сторіччя світ, в тому числі й Україна, дуже постраждали від спроб реалізації таких хибних світоглядних гіпотез як комунізм і фашизм.

Як встановити істинність чи хибність гіпотези? Автору відомий єдиний надійний спосіб – оснований на раціональному мисленні науковий метод пізнання. Його основою є критичний аналіз як на етапі початкової перевірки гіпотези, так і на етапі її практичного втілення.

Трагізм України полягає в тому, що під час злочинного комуністичного експерименту в ній було знищено практично всіх без винятку носіїв раціонального мислення в суспільно-політичній царині. Населення ж, котре нині тут проживає, в основному покладається на віру, приміром в комунізм, жодним чином не аналізуючи її корисність чи шкідливість.

Ось чому метою автора є створення, чи долучення до наявної, спільноти людей з раціональним мисленням, здатних прокладати українському народу шлях в успішне майбутнє.

Щодо ж конкретних способів взаємодії, то вони описані тут.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s