Українська хартія розумної людини.

(від Сергія Трегубенка)

Розвиток людства відбувається в напрямку збільшення розумності людської діяльності, в першу чергу в царині суспільно-політичних взаємовідносин між собою. Розумно вибудувані взаємовідносини між людьми призводять до щасливого суспільства з швидкими темпами розвитку як в духовній, так і в матеріальній сферах. Хибні суспільні взаємовідносини ведуть до жахливих трагедій, приміром, комуно-фашизму.
Кількість розумності забезпечується розробкою, вивіренням та поширенням знань в суспільстві, формуванні на їх основі суспільної моралі.
Корисними для розвитку українського суспільства є зусилля, спрямовані на об’єднання українців навколо спільних цінностей та інтересів, на перетворення скаліченого комуністичним експериментом населення в громадян, котрі знають, як ефективно управляти країною, вміють це робити і роблять.
Шкідливими для українського суспільства є зусилля, спрямовані на поділ українців за будь-якими ознаками, на взаємне поборення, на здобуття влади над українцями чи на здійснення влади від імені українців замість українців.

Advertisements

About Сергій Трегубенко

Демократ.
Опубліковано у Архів (до грудня 2013р.). Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s