Юрій Збітнєв, Ви невіглас чи провокатор?

«Граждане в праве сегодня принять новую Конституцию изменить страну и систему управления без Президента и парламента».

Спочатку припущу, що Ви невіглас і спробую пояснити деякі речі.

Конституція, як і будь-який інший закон, це лише інструмент. Розумієте, пане Юрію, інструмент. Це не Чарівна паличка чи Золота рибка, котрі самі все зроблять. Інструмент це те, з допомогою чого хтось може полегшити собі досягнення мети.

Ось, приміром, лопата. Жбурніть її в город і чекайте, доки вона Вам його скопає. Чекатимете довго, мабуть, доки сусідська малеча не здасть її в металобрухт.

Так само і Конституція – це інструмент. Хто в Україні вміє нею користуватися? Почитайте нинішню і Ви побачите, чиї повноваження там прописані і забезпечені – ті її і утворили для себе.

А народ? Про нього там сказано: Стаття 5. “єдиним джерелом влади в Україні є народ”.

Все вірно, народ може віддати належну йому владу будь-кому за пакет гречки. І віддає. Чому? Бо він, скалічений комуністичними експериментаторами, позбавлений здатності використовувати такий інструмент як закон.

А що совкове населення може? Може, як вовча зграя, визнати своїм вожаком найсильнішого, найхитрішого чи найпідлішого – нехай керує.
Тому, пане Юрію, якщо Ви навіть приймете найкращу в світі Конституцію, то вона українцям буде як зайцю стоп-сигнал. Автомобілю він потрібен, зайцю – ні. Так і сьогоднішнім українцям Конституція. Пам’ятаєте, як королівською печаткою злидень горіхи колотив? Можете дати мавпі в зоопарку свій мобільний, подивтесь, чи буде вона по ньому телефонувати родичам в Африку.

То що українці зроблять з найкращою в світі, приміром як те було з сталінською, Конституцією. Знайдуть вожака, впадуть в ноги і попрохають – керуй нами. І він керуватиме, впарюючи закордонним лохам локшину про наш «конституційний лад».

Але це якщо приймуть гарну Конституцію, а не таку потвору як нині. Але ж не приймуть. Чому не приймуть? Та тому, чому її не прийняли попередні склади Верховної Ради, і чому не прийме нинішній – вони зацікавлені у Конституції, за котрою можна грабувати українців і знищувати Україну.

Ось тут час поставити і друге питання – чи не провокатор Ви, пане Юрію? Чому? Бо ви не наводите механізму, за котрим нездатне обрати якісних депутатів Верховної Ради населення, зможе обрати якісних членів Конституційної Асамблеї. І не наводите такого механізму тому, що його взагалі не існує. Як не існує і механізмів блокування продажності асамблейних тушок.

Тобто, пане Юрію, складається враження, що Ви просто дурите українцям голову імітуючи разом з Кравчуком бурхливу діяльність, результатом котрої буде продовження руйнівних процесів в українському суспільстві.

Післямова. Для тих, хто спитає, а що ж пропонує Трегубенко? Відповідаю – шляхом освіти перетворити суспільно неосвічене населення України в повноцінних громадян, а їх в націю. Решту вони зроблять і самі без Кравчука, Збітнєва та Трегубенка.

Опубліковано: Юрій Збітнєв, Ви невіглас чи провокатор?

Advertisements

About Сергій Трегубенко

Демократ.
Опубліковано у Архів (до грудня 2013р.). Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s