Народовладдя і локшина.

Народовладдя чи демократія, це здійснення народом управління своєю країною.

Що потрібно для того, щоб народ управляв країною?

Відповідь очевидна, як і в інших царинах народ, а вірніше кожен з того народу, повинен вміти те робити. Якщо мова йде про хірургічну клініку, то її персонал має вміти ставити діагноз, оперувати і доглядати пацієнта.

А що буде коли хірургічну клініку наповнити сантехніками та буряководами? Буде те саме що й з Радянським Союзом – познущаються й знищать.

До речі, про Радянський Союз та комуністів. Вони «винайшли» цілий ряд ахіней, котрі живуть та нищать Україну й українців і понині. Приміром – всім по потребі. Або, що керувати країною може бидло.

Винайшли навіть способи, як те бидло може керувати – нехай воно вибере тих, хто вміє керувати!

Але як вибрати не маючи знань? По яскравих зовнішніх ознаках!

А хто має найкращі побічні ознаки? Вірно, демагог і шахрай. От і вибирають хірургом Слюсарчука Андрія Тихоновича, академіком Лисенка Трофима Денисовича, президентом Януковича, а міністром Табачника.

Як оцьому бидлу пояснити просту річ – щоб щось робити тому потрібно навчитися!

Ні, бидло шукає інші шляхи. Приміром, спосіб, описаний в Квартеті Крилова. Не можемо обрати якісних нардепів для прийняття якісної конституції, давайте виберемо членів конституційної асамблеї!

Або почнемо бавитися іншим «розсаджуванням музикантів» – пряме народовладдя, криве народовладдя… Якщо бидло не має необхідних знань по керуванню державою, то народовладдя завжди буде криве і тільки криве.

А якщо населення має необхідні суспільно-політичні знання? Тоді воно стає громадянами, не по паспорту, а по суті. І тоді громадяни можуть використовувати таку форму правління, як представницька демократія.

Означимо різницю між тою клоунадою, котрою ми займаємося сьогодні, і представницькою демократією.

Сьогодні ми обираємо «молодців з скриньки», котрі частували Вовочку солодощами у Тридев’ятому царстві. Вони самі, на свій розсуд, керують країною, самі п’ють і самі гуляють. Звісно, країна руйнується а українці вимирають. Сьогодні ми обираємо не представників наших, а замінників. От вони і заміняють собою наше керування і наше споживання, стаючи при цьому найбагатшими людьми світу з найбіднішої країни.

А чому ж ми не використовуємо представницьке управління країною? Та тому, що представляти немає чого, замість знань та вмінь одні бажання споживати.

А чим має володіти кожен українець, щоб делегувати оте саме володіння шляхом представлення в законодавчому чи виконавчому державному органі?

Нормами суспільних взаємовідносин! І саме ті норми, а іншими словами Закони, представники мають реалізовувати з допомогою державних інституцій!

А якщо не будуть? То тоді таких представників громадяни негайно замінять на інших.

Що таке партії? Проміжний, допоміжний інструмент по виробленню і представленню вміння народу керувати своєю країною. Звісно, це в цивілізованій країні. А в країні пострадянського бидла це фан-клуби «молодців з скриньки».

Отже, жодного сенсу вести мову про державу та її управляння бидлом немає, це нонсенс. І тому найперше питання, котре необхідно вирішити, це питання суспільної освіти населення до рівня громадян.

Все інше – шаманство й мракобісся. Мавпа з гранатою – це страшно. Зграя мавп з гранатами, особливо коли вони ядерні, це дуже страшно. І ці мавпи вміють підривати світ, як те, приміром, зробили червоно-коричневі мавпи минулого століття. І сьогоднішнє українське бидло з бюлетенем, втім, як і наше молодше північно-східне братерство, це теж дуже страшно.

Ще не вибухнуло? Ядерні гранати відняли? Локалізують вибух, щоб він не підірвав світ а тихо, з середини згноїв бидло? Мабуть так.

Сумно дивитися, як шамани займаються процесом зміни одних очільників бидла на інших, котрі теж хочуть нажитися. Сумно дивитися, як шамани вигадують способи ефективного управління країною бидлом, рівень суспільної культури котрих нічим не відрізняється від культури мавп. Сумно панове.

Я не хочу гарно жити, то утопія. Я хочу бути розумним серед розумних українців. І якщо це мені вдасться, то гарне життя нас всіх стане закономірним наслідком.

Народовладдя і локшина.

Advertisements

About Сергій Трегубенко

Демократ.
Опубліковано у Архів (до грудня 2013р.). Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s